Golfový tréner Martin Lančarič

Volám sa Lančarič Martin a narodil som sa 25.4.1973 v Trnave. Od roku 2011 som členom PGA SLOVAKIA. V roku 2013 som úspešne dokončil 3 ročné štúdium Profesionálneho Golfového Trénera v Prahe. Som ženatý a mám dve deti. Moje hobby sú golf, lyžovanie, Skialp, turistika, rodina, cestovanie, dobré víno & jedlo. Ku golfu som sa dostal pred ôsmimi rokmi počas môjho pôsobenia v Austrálii. Očaril ma! Pri výučbe golfu sa zameriavam na všetky aspekty tejto hry. Kladiem veľký dôraz na správnu didaktiku, metodiku a komunikáciu s klientom.

Výučba detí

Moja priorita golfovej výučby sú deti. Poriadam tréningy skupinové, privátne a detske prázdninové campy. Jednoduchou formou Golf&Fun privediem každé dieťa do sveta golfu. Deti majú golf veľmi radi je moja dlhoročná skúsenosť.

Kurz Zelenej Karty

Jednoduchou formou chcem priviesť širokú verejnosť do sveta golfu. Počas kurzu sa osvojujú základné techniky hry, pravidlá a etika golfu. Kurzy sa poriadajú počas celého roka a mojou prioritou je demonštrovať krásu golfovej hry.

Golfové lekcie

Vyučujem všetky vekové a výkonnostné kategorie. Pri výučbe kladiem veľký dôraz na správnu metodiku, didaktiku a komunikáciu s klientom. Lekcie sú postavené na jednoduchom vysvetlení golfovej biomechaniky a techniky. Pri výučbe používam všetky dostupné technické a metodické pomôcky. Hovorím plynule Nemecky, Anglicky a Rusky.

Teším sa s Vami na stretnutie.
S pozdravom Martin Lančarič

martini welcome pix
 

KURZ ZELENEJ KARTY

FOTO GALÉRIA

GOLF CLUB HRUBÁ BORŠA

POČASIE

lessons golf kicsi galery kicsi resort kicsi